X

Hakkımızda

Memnuniyet Garantisi

Siz değerli müşterilerimiz için %100 garanti veriyoruz, çünkü siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini önceliklendiriyoruz ve önemsiyoruz. Memnuniyetsizlik durumunda paranızı iade edecek kadar eminiz.

65 tonluk Çekici (Alanya- Gazipaşa- Anamur)

Geniş Servis Ağımız

Firmamız size geniş bir alanda otomatik kurtarma ve yol yardımı hizmetleri sunmaktadır. Anamur, Gazipaşa, Mahmutlar, Demirtaş, Yeşilöz, Konaklı, Okurcalar, Alanya, Uçarı, Yakacık, Zeytinada, Muzkent, Kestel, Kargıcak, Türkler

Uygun Fiyat Garantisi

Müşterilerimiz için, piyasadaki en uygun fiyatlarla yol Yardımı ve otomatik kurtarma hizmetleri sunuyoruz. Fiyatlarımızı diğer şirketlerle karşılaştırabilirsiniz. Sadece uygun fiyat garantisi sunmakla kalmıyor, aynı zamanda kaliteli hizmet sunuyoruz.

Yaşar Oto Kurtarma

Yaşar oto kurtarma olarak Gazipaşa ve çevresinde oto kurtarma ve yol yardımı hizmeti veren bir şirketiz. 2001 yılında bu işe başlayan ve teknolojiyi takip eden deneyimli bir şirketiz. Bu hizmetlerin yanı sıra, 2005 yılından itibaren vinç hizmetleri vermeye başladık. 2020 yılında araç parkımıza bölgede tek olan 65 tonluk vinç aracımızı da ekledik..

Ortaklar Ve Hizmetler

Size otomatik kurtarma, yol yardımı ve vinç hizmetleri sunuyoruz. Bunların dışında ortak şirketlerimiz var. Örneğin, yolda kaldıysanız, aracınız bozulduysa, onu sözleşmeli olduğumuz ve güvence verdiğimiz bir şirkete götürürüz. Bu şekilde tam bir paket olarak çalışıyoruz.

Hizmet Saatlerimiz

Hizmet sunmak için zaman sınırı yoktur. Böylece günün herhangi bir saatinde bizi arayabilirsiniz. Firmamızın 2 telefonu var. Kesinlikle aktif olarak açık olacak. Sizi bekletmemek için bu yöntemi kullanıyoruz. Çünkü amacımız her zaman maksimum memnuniyettir.